sergaz@sergazmutfak.com - 0212 253 70 14

Sergaz Mutfak Cihazları Teknik Servisi ve Kimyasal Ürünler Pazarlama

Kuruluşumuz 1999 yılından itibaren endüstriyel mutfak sektöründeki ithal ve yerli cihazların (marka bağımlılığı olmaksızın) tamir-bakım ve yedek parça ihtiyacını karşılamak maksadıyla kurulmuştur endüstriyel sektörde birçok firma ve markaya yetkili ve özel servislik vermeye başlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini daima ilke edinen kuruluşumuz müşterilerine verdiği güven ve kusursuz hizmet nedeniyle kısa zamanda sektörünün önder kuruluşu olmuştur.

Kuruluşumuz yeniliğe ve teknolojiye açık yapısıyla kendini geliştirmiş, bilgisayar destekli tamir kontrol cihazları kullanan, arıza ihbarını elektronik posta yoluyla kabul edebilen, arıza ihbarının bildirildiği andan itibaren bilgisayar programlarına girerek tamir ve bakımlarının durumunu bilgisayar üzerinden takip eden her cihaza bilgisayar ortamında ayrı kart açıp arıza sıklıklarını sürelerini ve kendi teknisyenlerini kontrol eden bir yapıda çalışmaktadır.

Servis teknisyen ve teknikerlerimizin her biri kendi branşlarında eğitimli 7’si atölye dışı servislerde 2’si atölye içi servise bakmak üzere görevlendirilmiş kadrodan oluşmaktadır.

Tamir bakım hizmet verdiğimiz cihazlar arasında buzdolapları, şişe soğutucular, derin dondurucular, buz makineleri, soğuk odalar, bulaşık makineleri, espresso ve kahve makineleri, kurutma makineleri, çamaşır makineleri, ütüler, fırınlar ve endüstriyel alanda kullanılan bütün cihazları sayabiliriz.

Servis faaliyet alanımız İstanbul ili sınırları içerisinde kalmak kaydıyla Silivri ve Gebze arasında kalan bölge tamamen faaliyet alanımız içerisinde bulunmaktadır.

Size hizmet vermekten onur duyarız.